Hem Komik Olsun Hem Romantik Diyenlere: Lars and the Real Girl – Gerçek Sevgili


Lars and the Real Girl bugüne kadar izlediğim belki de en ilginç ve eğlenceli filmlerden biri oldu desem tam yerinde bir tespit yapmış olurum.

İlk olarak senaristi çok takdir ettim böyle bir konuyu genelde festival filmi havasında işlerler fakat senarist direkt olarak dram, aşk, romantizm, komedi bakımından ele almış.

Lars and the Real Girl – Gerçek Sevgili

Film yer yer komik sahneleriyle insanı güldürürken genel olarak böyle insanın içini ısıtabilecek bir aşk hikâyesine ev sahipliği yapıyor. Çoğu sahnesi aşırı derecede duygusaldı. Ryan Gosling oraya olmamış gibi bir önyargım vardı. Fakat izledikçe ne kadar doğru bir tercih yaptıklarını anladım. Film her açıdan gerçekten çok çok başarılıydı. Uzun zamandır böyle ağır duygusal, dram, hüzün, aşk dolu bir film izlememiştim. Böyle ilginç bir şekilde senaryoya sahip olup, konuyu bu şekilde işlemeleri gerçekten çok hoştu.

Lars and the Real Girl İzlenmeli mi?

Lars and the Real Girl mutlaka boş bir zamanınızda kaçırılmaması gereken, vakit ayırarak izlenmesi şart olan çok fazla etkileyici bir yapımdı. Gerçekten çok güzeldi. En azından farklılık arayanların, klişelerden sıkılmış, yeni bir tat, lezzet arayanların değerlendirmesi gereken yapım. Çok fazla gözden kaçıp, çok bilinmeyen harika yapımlardan biriydi. 7\10

Filmin Fragmanına Bakalım

Bu yazıya tepkin nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Aşık Oldum Aşık Oldum
0
Aşık Oldum
Nazım
Yıllardır neredeyse izlemediği film - dizi kalmamış olan, sinema aşığı yazar.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hem Komik Olsun Hem Romantik Diyenlere: Lars and the Real Girl – Gerçek Sevgili

giriş yap

Captcha!
Don't have an account?
kayıt ol

şifreni yenile

Back to
giriş yap

kayıt ol

Captcha!
Back to
giriş yap
Hangi Formatta İçerik Ekleyeceksin?
Anket
Voting to make decisions or determine opinions