İnceleme: Un monstre à Paris – Paris’te Çılgın Macera


Animasyonun kötüsü olmaz. Hepsi ayrı ayrı güzeldir, iyidir. Fransızlar festival filmleri kadar iyiymişler Un monstre à Paris – Paris’te Çılgın Macera izledikten sonra bu kanaate vardım, üstelik animasyon konusunda da.

Un monstre à Paris animasyonunun üzerinde çok durmayı düşünmüyordum ama sonra dedim bencillik olmasın biraz değineyim. Un monstre à Paris izlediğim en iyi animasyonlardan biri oldu ki o romantik komedili yanından tutunda macera dolu tüm yanlarıyla çok eğlenceliydi. Ki Paris’in o animasyon hali bile başlı başına izleme sebebi olurdu o derece görsel açıdan da çok iyiydi ki burada çok şaşırdım zaten Fransızların animasyon konusunda da bu kadar kaliteli bir iş ortaya çıkarabileceklerini hiç tahmin etmiyordum.  Aşırı derecede kısa olan tarafı tek eksik yanıydı. Festival filmlerini saatlerce uzatıp animasyonları böyle kısacık bırakmaları da ayrı bir ironiydi tabi.

Un monstre à Paris - Paris'te Çılgın Macera Filminden Bir Kare

Genel olarak çok keyifli, eğlenceliydi. Animasyon severler kaçırmamalı. Fransız festivalcileri de değerlendirmeli bence. Zaten müzikleri başlı başlına o kadar güzel oturmuştu ki sahnelere. Müzikler o havayı bir kademe daha yukarı taşıdı. Animasyon filmi severlerinin mutlaka kaçırmamaları ve ölmeden öncesi izlemesi gereken animasyonlardan biriydi, Un monstre à Paris8\10

Un monstre à Paris – Paris’te Çılgın Macera Filminin Fragmanı

Bu yazıya tepkin nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Aşık Oldum Aşık Oldum
0
Aşık Oldum
Nazım
Yıllardır neredeyse izlemediği film - dizi kalmamış olan, sinema aşığı yazar.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnceleme: Un monstre à Paris – Paris’te Çılgın Macera

giriş yap

Captcha!
Don't have an account?
kayıt ol

şifreni yenile

Back to
giriş yap

kayıt ol

Captcha!
Back to
giriş yap
Hangi Formatta İçerik Ekleyeceksin?
Anket
Voting to make decisions or determine opinions