İnceleme: The Help – Duyguların Rengi


The Help – Duyguların Rengi ilk etapta iki buçuk saatlik süresiyle gözümü biraz korkutsa da izlerken zamanın bile farkına varmamanızı sağlayarak o farklı o ilginç konusuyla gerçekten sizi sizden alıyor. Çünkü bunu başarabilen filmler gerçekten çok nadirdir.

Üzerinden yıllar geçse bile filmin adına bile rastlasanız o bir çok sahnesiyle adeta ağızda hoş bir tat bırakan şarap gibi kendisini tekrar hissettirip, mutlu edebiliyor insanı.

Kendisi yine 2012 yılında 84.Oscar töreninde adaydı. Gerçekten güçlü bir yapım olmuş. Yine bu film geçen sene değil de bu sene aday olsa kesinlikle en az 5-6 Oscar’ı kaldırırdı diye düşünüyorum.

The Help – Duyguların Rengi Filminden Kare

Hikâyesinin orijinalliği, çok yerinde seçilen oyuncular, muhteşem oyunculuklarla çok harika bir film olmuş. Hani bir iki buçuk saat daha olsa çok güzel çok harika olabilirmiş. Birde şu şekilde düşündüm birebir bu konuyu HBO alıp bir dizi yapsa gerçekten muhteşem ötesi olabilir gibi.

Mutlaka izleyin derim özellikle geçen Oscar’da kaçırdıysanız şayet. Kendine çok hayran bırakan bir film, çok başarılı ve harika bir yapım olmuş. 8\10

The Help – Duyguların Rengi Filminin Fragmanı

Bu yazıya tepkin nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Aşık Oldum Aşık Oldum
0
Aşık Oldum
Nazım
Yıllardır neredeyse izlemediği film - dizi kalmamış olan, sinema aşığı yazar.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnceleme: The Help – Duyguların Rengi

giriş yap

Captcha!
Don't have an account?
kayıt ol

şifreni yenile

Back to
giriş yap

kayıt ol

Captcha!
Back to
giriş yap
Hangi Formatta İçerik Ekleyeceksin?
Anket
Voting to make decisions or determine opinions